Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
4.6kmh
0 %
Die
21 °
Hën
29 °
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
29 °
E diel, 1 Tetor, 2023

Showbiz & Lifestyle

Zbulohet fytyra e “Aldo Morning Show”  (VIDEO)

Të gjithë e njohin si zëri misterioz i cili prej gati dy dekadash është bërë mëngjesi i shqiptarëve me emisionin  “Aldo Morning Show”. Ndonëse është...

Dua Lipa tregon se çfarë pëlqen te gratë shqiptare

Dua Lipa ka dhënë një intervistë për  revistën “ELLE”. Teksa flet për kujdesin ndaj vetes, librat dhe standardet e bukurisë në Kosovë, ajo tha...

Laert Haxhiu i vuri tritol butikut të Noizyt, reagon Cllevio: Shokët i kam psikopata

Reperi Kleviol Ahmetaj, i njohur me emrin e artit si Cllevio Serbiano, ka reaguar për herë të parë për zbardhjen e një sërë ngjarjesh...

Agron Llakaj: Budallai është bërë i pari i fshatit sot me Tiktok e Facebook

Aktori i humorit Agron Llakaj është shumë i pëlqyer për publikun shqiptar dhe  jo vetëm.  Së fundmi ai ka folur për rrjetet sociale, të...

Angelina Jolie flet rreth divorcit me Brad Pitt: Nëse nuk do të ishin fëmijët, nuk do të doja të jetoja

Nëna e gjashtë fëmijëve, Angelina Jolie, tha për "Vogue" se "e gjithë jeta e saj ndryshoi" kur u bë nënë në moshën 26-vjeçare. "Isha 26...

VIDEO/ “Do filloj të përdor shkopin”, partnerja e Endri Çekiçit bën për “ujë të ftohtë” konkurrentin: Arrogant, kurrë s’do dilja me ty

Ndonëse edicioni më i ri i “Përputhen”  ka vetëm një javë që ka startuar, ka arritur që të marrë mijëra shikime si dhe të...

Noizy feston ditëlindjen, Loredana e uron me fjalë zemre: Të dua përgjithmonë!

Rigels Rajku, i njohur ndryshe me emrin e artit Noizy feston sot ditëlindjen. Reperi mbush 38 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë ka...

Adelina Tahiri ndahet nga bashkëshorti?! Këngëtarja tregon vendimin për martesën

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është përfolur shumë në medien rozë sa i përket  martesës dhe marrëdhënies së  saj me bashkëshortin. Ajo u ndal...

Pas Piques, s’kanë fund problemet për Shakiran, akuzohet për herë të dytë për krime tatimore

Ylli kolumbian i pop-it Shakira është akuzuar për evazion fiskal për herë të dytë nga qeveria spanjolle. Prokurorët në Spanjë pretendojnë se këngëtarja mashtroi shtetin...

Pritja e ëmbël drejt fundit, Xhensila Myrtezaj publikon fotot artistike me barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë në pritje të vogëlushit të tyre, i cili dita ditës po rritet në barkun e mamit. Ndonëse, përgjatë...

Lajmet e fundit