Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
5.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
25 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

Showbiz & Lifestyle

“Nuk është Luana, video është bërë me Inteligjencën Artificiale”, Florjan Binaj paralajmëron rrezikun

Aktori i njohur dhe një ndër kritikët më të fortë të asaj çfarë ndodh në vendin tonë, Florjan Binaj, ka reaguar lidhur me videon...

Ofendoi Albanin dhe Beatrixën, Albërie Hadërgjonaj i kthehet keq Albano Bogdos: I patalentuar, kërko falje

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, ka reaguar pas deklaratës ofenduese të Albano Bogdos, ndaj nipit dhe mbesës së saj, Alban dhe Beatrix Ramosaj. Albëria e ka quajtur...

“Ai tipi që……në Big Brother”, Albano Bogdo ofendon rëndë Alban Ramosajn

Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo këtë sezon do ta shohim në “Vizion plus”, pas mbylljes së emisionit humoristik “Klanifornia”. Mbrëmjen e djeshme ai...

Efi në gjendje të rëndë shëndetësore, i nënshtrohet ndërhyrjes

Ndonëse ka preferuar të qëndrojë më e tërhequr, ish-konkurrentja e Big Brother Vip 2, Efi, ngjall interes dhe të gjithë janë kuriozë se çfarë...

“Cekja” dhe Rita Lati “djegin” skenën, artistët filmohen duke kërcyer (VIDEO)

Për Sejfulla Myftarin ose si të gjithë e njohim “Ceken e Beratit” dhe artisten Rita Lati, mosha është thjesht numra. Ndonëse vitet kalojnë, dy...

U përfol sot për një video erotike, para 5-vitesh mediet zbuluan “sozinë” e Luana Vjollcës

Teksa rrjeti është pushtuar nga aludimet se videoja erotike që qarkullon është e Luana Vjollcës, pak njerëz e dinë që ajo ka edhe një...

Luana Vjollca zbulon trupin: Turp që hidhni baltë mbi një vajze, s’jam unë ajo e Dubait

Luana Vjollca ka reaguar për herë të parë pas spekulimeve për videot intime. Në një postim në Instagram, teksa ka zbuluar një pjesë të trupit...

“Të lutem, ktheu!” Fero i kërkon falje publike Arbenitës

Edhe pse në fazë divorci, reperi i njohur Fero duket se nuk ka ndërmend të heqë dorë nga bashkëshortja. Më anë të një mesazhi publik,...

Habit këngëtarja shqiptare: Falë fitimeve nga TikTok kam blerë shtëpi

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi, e cila prej kohësh jeton në shtetet e Bashkuara të Amerikës, së fundmi është kthyer në Kosovë. Ajo është shumë aktive...

Ish-partnerja e reperit provokon me foton nga dushi: Duke larë “stresin”

Ish-partnerja e këngëtarit dhe reperit Arkimed Lushaj, i njohur gjithashtu me emrin e artit Stresi, ka provokuar me një fotografi nga dushi. Keisi ekspozon...

Lajmet e fundit