Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Shkoi në shtëpi dhe u zgjënjye, Klea Huta ankohet publikisht për Elgitin: Më bën të dal jashtë kontrollit

Lajme të ngjashëm

Klea Huta dhe Elgit Doda janë ndër çiftet më të komentuar të shtypit rozë.

Ndonëse fillimisht dyshja u mundua ta mbante të fshehtë lidhjen, pasi u bë publike ata nuk reshtën së postuari në rrjetet sociale dedikime për njëri-tjetrin.

Mirëpo së fundmi Klea është ankuar publikisht për Elgitin, pasi kur ka shkuar në shtëpi e ka gjetur duke luajtur në telefon.

‘Kur ti shkon në shtëpi dhe pret që ai të jetë atje duke të pritur, me ‘krahët hapur’, më e keqja, unë teshtiva dhe ai as nuk më tha ‘shëndet’. Kjo lojë po më bën të dal jashtë kontrollit. Ndihmë’, ka shkruar Klea pranë fotos.

dzxbgfcgj.jpg

dfh.jpg

Më shumë