Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Shkarkohen 7 punonjës të Hipotekës, Ministria: Të interesuarit të aplikojnë për vendet bosh

Lajme të ngjashëm

7 punonjës të Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme në Durrës janë shkakrkuar nga Ministria e Drejtësisë.

4 juristë dhe 3 hartografë janë shkarkuar për mosrespektim të urdhrit të Ministrisë së Drejtësisë për afatet në shërbim ndërsa 5 punonjësve të tjerë iu ëhstë dhënë vërejtje. MD ka njoftuar menjëherë për vendet vakante në Hipotekën e Durrësit duke ftuar të gjithë të interesuarit të aplikojnë për punë.

Më shumë