Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Sherri me thika në Durrës, disa të plagosur

Lajme të ngjashëm

Në orët e vona të ditës së djeshme është raportuar për një sherr mes disa të rinjve në lagjen nr.18 në Durrës.

Raportimet nga terreni thonë flasin për disa persona që janë zënë me thika brenda ambienteve të një lokali ku besohet se ka edhe të plagosur.

Kur ka mbërritur policia, thuhet se ka pasur përsëri përplasje mes tyre dhe personave në brendësi të lokalit. Raportohet se personat brenda lokalit i janë kthyer policisë me grushte e karrige. Ende nuk ka një konfirmim zyrtar nga policia lidhur me ngjarjen.

Më shumë