Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Sherri me 5 të plagosur në Fier, Gjykata cakton masën dhe për personin e tretë (EMRI)

Lajme të ngjashëm

Më shumë