Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Sherr me thika në Lungomaren e Vlorës, dyshohet për një të plagosur

Lajme të ngjashëm

Një person raportohet se ka mbetur i plagosur pas një konflikti me thika mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në katin e 9-të të një pallati në sheshin “Pavarësia” pranë Lungormares së qytetit. Sakaq, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Më shumë