Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Sherr me thika në burg, plagosen dy shqiptarët

Lajme të ngjashëm

Një sherr i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në një burg të Greqisë, ku dy shqiptarë janë konfrontuar me thika.

Sipas mediave greke, ngjarja ka ndodhur në burgun e Domokos ku dy të burgosur shqiptarë respektivisht 47 dhe 27 vjeç pas një sherri banal mes tyre, kanë nxjerrë thikat duke plagosur njëri-tjetrin.

Dy të burgosurit janë dërguar në spital, ndërkohë që gjendja shëndetësore e 47 vjeçarit paraqitet më e rënduar.

Sakaq policia ka nisur hetimet për zbulimin e rrethanave të plota të ngjarjes.

Më shumë