Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

Shefja e SHISH Vlora Hyseni shfaqet pranë Begajt dhe Ramës

Lajme të ngjashëm

Shefja e Shërbimit Informativ Shtetëror është shfaqur për herë të parë publikisht, në një ceremoni të zhvilluar në sheshin “Nënë Tereza”, për nisjen zyrtare të stërvitjes më të madhe ushtarake “Defender 2023”.

Vlora Hyseni është fotografuar duke biseduar për disa momente me presidentin Bajram Begaj dhe kryeministrin Edi Rama.

Më shumë