Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Sërish përplasje në LSI, Kosta-Ramës: Të marrë fund koalicioni dhe të shkojmë në zgjedhje që tani

Lajme të ngjashëm

Më mirë të marrë fund që tani koalicioni dhe të shkojmë në zgjedhje që tani, por pa këtë aleat dashakeq.

Më shumë