Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
4.6kmh
75 %
Hën
26 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Sërish baba në moshën 83-vjeçare? Al Pacino dyshon tek e dashura e tij, i kërkon testin e ADN-së

Lajme të ngjashëm

Disa ditë më parë u bë me dije se aktori i mirënjohur Al Pacino është në pritje të fëmijës së tij të 4, me të dashurën 29-vjeçare, Noor Alfallah. Por, sipas mediave të huaja thuhet se 83-vjeçari pasi mori vesh lajmin partnerja e tij është shtatzënë, fillimisht dyshoi për atësinë.

Ai thuhet se i ka kërkuar asaj një test AND për të konfirmuar se fëmija është i tij. Kjo kërkesë e aktorit legjendar, është plotësuar menjëherë nga 29-vjeçarja dhe ka rezultuar se është vërtet fëmija i Al Pacinos.

Më shumë