Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Sensuale dhe në super formë, Ledina Çelo “ndez rrjetin” me fotot me bikini nga Dhërmiu  

Lajme të ngjashëm

Ledina Çelo vazhdon të mbetet një nga femrat më të bukura të shoëbizit shqiptar. Këngëtarja lakohet shpesh për format e saj trupore, me të cilat tërheq gjithnjë vëmendjen e publikut.

Të njëjtën gjë ajo ka bërë edhe së fundmi.  Ajo ka postuar disa foto me bikini në Instagram, nga pushimet në Dhërmi, duke ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Në këto foto nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta të ndjekësve dhe miqve. Ndonëse Çelo është nënë e dy fëmijëve, trupi i saj shihet gjithmonë në formë dhe është për t’u patur “zili”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEDINA CELO (@ledinacelo)

Më shumë