Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
2.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Së shpejti do të bëhet nënë? Ish-banorja e BBV publikon VIDEON me barkun e rrumbullakosur

Lajme të ngjashëm

Prej kohësh kryefjala e mediave rozë ka qenë  Getinjo dhe Viven. E teksa të gjithë mendonim qe gjithçka po shkonte mirë,  ata bënë me dije se i kishin dhënë fund lidhjes.

Mirëpo, një video e publikaur ditën e djeshme nga mediat kosovare tregonte krejt të kundërtën e asaj që Geti dhe Vivien thanë. Ata shiheshin teksa bisedonin në një kafe në Ferizaj dhe të gjithë fillojmë të mendojmë se ata çifti që u dashuruan në formatin Big Brother Vip Kosova vazhdojnë të jenë bashkë.

Ndërkohë, një tjetër video është publikuar dhe kësaj here nga Vivien. Në llogarinë e saj në “ Instagram”, ish-konkurrentja e “Përputhen”  ka publikuar video dhe ajo çfarë vume re ishte barku paska më i rrumbullakosur mbi të cilin ajo mban dorën sikur e përkëdhel.

Më shumë