Tirana
scattered clouds
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
31 %
4.6kmh
40 %
Pre
33 °
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 22 Shtator, 2023

Sali Berisha publikon foton e Kim Kardashian me dy gishtat lart: Mirëmëngjes special!

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha uron mirëmengjes me një foto të modele dhe aktores botërore Kim Kardashian.

 “Nje miremengjes special nga diva e botes Kim Kardashian! Sb”, shkruan Berisha dhe ndan foton e mëposhtme, ku modelja shfaqet me dy gishtat lart, simbol i partisë demokratike në Shqipëri.

Në fakt, ky simbol në botë ka kuptimin e fitores, “victory”, por është dhe një mënyrë “cool” për pozuar. Apo një simbol që jep mesazhin e paqes, “Peace”.

Më shumë