Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
4.6kmh
75 %
Hën
26 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Sabina Dana rikthehet pas vitesh mungesë, nxjerr hitin e radhës

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Sabina Dana prej kohësh ka bërë mungesë në tregun e muzikës. Pas hiteve të sukseshme, një ndër ta “E kam pas”, këngëtarja la paksa pas dore muzikën duke u përkushtuar jetës private dhe familjes .

Por, së fundmi një suprizë e madhe ka ardhur për të gjithë fansat e saj. “Mos e le” është kënga më e re e Sabinës, një baladë me tekst të Irkenc Hykës.

Përveç zërit unik në këngë, Sabina tërheq vëmendje dhe me pamjen, për të cilën është kujdesur deri në detajin më të vogël.

Më shumë