Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Rudina Xhunga dhe bashkëshorti Dritan Hila, gazetarët me pushime në Vlorë

Lajme të ngjashëm

Gazetarja e njohur e ekranit Rudina Xhunga nuk e ka mbyllur akoma sezonin e saj të pushimeve për t’u angazhuar për “Dritare”-n e sezonit të ri në Vizion Plus.

Dhe si gjithmonë, “thashethemet” nga Vlora, i sjell gazetari i Vlorës Enrik Mehmeti. Ai ka postuar një foto nga mbrëmja e djeshme ku është duke darkuar me çiftin Hila – Xhunga në Vlorë.

Dhe gazetarja nuk është rastësisht në këtë qytet.

Përveçse vlonjate, Rudina nuk e braktis asnjëherë për të shkruar prej andej, se ç’pëlqen nga Vlora e vlonjatët.

Më shumë