Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Rrahu të dashurën, arrestohet 37-vjeçari në Vlorë, në pranga dhe një tjetër që dhunoi nënën e tij

Lajme të ngjashëm

Një 37-vjeçar është arestuar nga policia e Vlorës, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj të dashurës së tij. Gjithashtu në pranga ka përfunduar edhe një 56 vjeçar, i cili ka dhunuar nënën e tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë shtetasin M. H., 37 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj të dashurës së tij.

Po nga këta specialistë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit I. A., 56 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se në kundërshtim me vendimin e Gjykatës, ka shkuar në banesën e nënës së tij dhe ka ushtruar dhunë ndaj saj.”-thuhet në njoftimin e Policisë.

Më shumë