Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Rozana Radi, nostalgjike për të atin

Lajme të ngjashëm

Rozana Radi nuk e ka fshehur kurrë dhimbjen dhe dobësinë për babain e saj të ndjerë.

Jo rrallë herë e këmi parë Rozanën të lotojë në studiot e ekraneve kur ka ardhur momenti për të folur për mungesën e prindërve të saj, e veçanërisht të babait Ferdinand Radi.

Para pak minutash këngëtarja ka hapur edhe arkivin e fotove, nga ku ka nxjerrë një fotot të të atit në rininë e tij.

“Babushi, kur xhirohej një film në rininë e tij.”-shkruan  Rozi për ndjekësit e saj.

Më shumë