Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Rosa Chemikal i dhuroi puthje në buzë në mes të skemës Fedez, Chiara: Jam pa fjalë

Lajme të ngjashëm

Festivali i Muzikës (Sanremo) është gara më e njohur e këngëve italiane dhe ceremonia e çmimeve, mbahet çdo vit në qytetin e Sanremos.

Këngëtari italian Rosa Chemical, ka ndezur skenën me performancën e tij, në të cilën ka përfshirë edhe Fedez. Artisti papritur në një moment gjatë performancës së këngës së tij “Made in Italy” fillimisht mori me rradhë të gjithë skenën duke përfunduar te reperi Fedez dhe kërceu duke imituar marrëdhëniet seksuale. Më pas e tërhoqi “zvarrë” me vete në skenë dhe në fund e puthi. Ndërkohë reagimi i bashkëshortes së Fedez ishte epik.

Chiara me fytyrën e kuqe dhe të turpëruar tha: “Unë jam pa fjalë”

Më shumë