Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

RENEA zbarkon në Elbasan, fillojnë shoqërimet pas ekzekutimit të Everest Cakës; shënjestër personat që kanë konflikte me të

Lajme të ngjashëm

RENEA ka zbarkuar në Elbasan, një nga qytetet më problematikë përsa i përket krimit në vend.

Pas vrasjes së 41-vjeçaren Everest Caka është blindur qyteti dhe kanë filluar shoqërimet e para për të mundur zbardhjen e ngjarjes. Mësohet se shënjestër e shoqërimeve janë persona problematikë që kanë pasur konflikte me viktimën.

Burime për mediat thonë se ai është qëlluar mbrëmjen e sotme me armë me silenciator dhe ka marrë 10 plumba, ndërsa autorët kanë qenë dy, shoferi dhe qitësi. Policinë e njoftoi bashkëshorja e viktimës që mbeti e plagosur në dorë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Më shumë