Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Rama u drejtohet shqiptarëve: Me 25 prill do zgjidhni nëse jeni me reformën në drejtësi apo me Ilir Metën dhe KÇK-në e PD-LSI

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama iu është drejtuar sërish shqiptarëve për t’iu thënë edhe njëherë se përse duhet që t’i besojnë një mandat të tretë.

Ai ka theksuar sërish se me 25 prill shqiptarët duhet të zgjedhin ose reformën në drejtësi, apo me Ilir Metën dhe PD-LSI.

“Me reformën në drejtësi, apo me Ilir Metën. Me drejtësinë apo me koalicionin KÇK të PD-LSI.

Po 25 prilli është udhëkryq edhe për shëndetin e shqiptarëve, në rrugën e një lufte të egër që zgjat prej një viti dhe sapo ka hyrë në fazën finale me vaksinimin.

Me sëpatën që mund të godasim hap pas hapi virusin e rrezikshëm”,- tha Rama.

Më shumë