Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Rama trendafili

Lajme të ngjashëm

Edi Rama duke vendosur një karafil në vendin ku përkujtohen katër viktimat e 21 janarit. Të bien në sy inicialet E.R. në këmishën e tij të bardhë, ndërkohë që për foton që e ka postuar në facebook vetë shefi i qeverisë ka shumë komente. Në njërin thuhet: Pse fut në burg ata që nuk kanë paguar 30 mijë lekë drita, dhe nuk fut ata që urdhëruan e ekzekutuan viktimat e 21 janarit???

Më shumë