Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

Rama jep lajmin që do të gëzojë të gjithë dibranët dhe shqiptarët në Maqedoni

Lajme të ngjashëm

Më shumë