Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Qëllojnë me thikë 26 -vjeçarin dhe arratisen, policia në kërkim të 2 autorëve

Lajme të ngjashëm

Një sherr me thika ka ndodhur mes të rinjve gjatë ditës së sotme ku si pasojë ka mbetur i plagosur 26 vjeçari E.V, ndërsa dy autorët u larguan nga vendngjarja.

 Ngjarja ka ndodhur sot në fshatin Barbullush të Shkodrës. Policia ka nisur kërkimin e dy autorëve të dyshuar GJ.M 28-vjeç dhe GJ.M 32 vjeç. 

Personi i plagosur u dërgua menjëherë në spitalin e Shkodrës, ndërsa policia ka nisur kërkimet për arrestimin e autorëve dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë