Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Qarkullonin me “Audi A8” me targa zviceriane, këta janë dy të rinjtë që braktisën 18-vjeçaren e vdekur në derën e spitalit (FOTOT)

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në Kosovë ku dy persona lanë në dyert e spitalit në Ferizaj një 18-vjeçare.

Sipas mediave vendase u bë me dije se ngjarja ndodhi rreth orës 15:08, ndërsa e reja është konstatuar e vdekur nga mjekët.

Pas publikimit të lajmit mediat kosovare kanë bërë të mundur sigurimin e fotove të dy të rinjve të cilët u zhdukën pasi lanë vajzën në derën e spitalit.

Të rinjtë janë shpallur në kërkim, ndërsa fotografitë e tyre janë nxjerrë dhe janë shpërndarë në të gjitha pikat kufitare dhe të gjitha drejtoritë të policisë së Kosovës.

Gjithashtu, bëhet me dije se makina me të cilët dy të rinjtë dërguan 18-vjeçaren në spital është Audi A8 me ngjyrë të zezë dhe ka targa zvicerane.

Më shumë