Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Punonjësit e Policisë së Durrësit dhurojnë gjak për fëmijët talasemikë

Lajme të ngjashëm

Punonjësit e Policisë së Durrësit kanë dhuruar gjak vullnetarisht ditën e sotme për fëmijët talasemikë.

Përveç angazhimeve për garantimin e rendit dhe sigurisë publike, punonjësit e Policisë së Durrësit iu përgjigjën thirrjes së Qendrës Kombëtare të Transfuzionit të Gjakut, për të dhuruar gjak.

Efektivë të “Shqiponjave” dhe Policisë Rrugore, si dhe punojnës të Hetimit të Krimit të Drejtorisë Vendore të policisë Durrës, dhuruan gjak në ndihmë të fëmijëve talasemikë.

Më shumë