Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Puna vazhdon për…Edi Ramën

Lajme të ngjashëm

Puna në Qendrën Spitalore Nënë Tereza në Tiranë vazhdon për kryeministrin Edi Rama. Nëpërmjet një video postuar pak minuta më parë në profilin e tij në “Facebook”, Rama jep panoramën e QSUT-së, si ishte dhe si është shndërruar në muajt e qeverisjes së tij. Në video përmenden kioskat, Kardiologjia, Onkologjiku, Infektivi, Pediatria dhe së fundi ndryshimet e Neurologjisë, inagurimet e së cilës Rama i bëri dy ditë më parë.Nuk dihet tashmë nëse Rama do ta vazhdojë punën edhe me mjekët, për të cilët është thënë se do kryehet një testim. Kohët e fundit Rama është përfolur në rrjetet sociale, mediet onlinë dhe mediet në përgjithësi se nuk ka zgjedhur QSUT-në për një ndërhyrje kirurgjikale të nënës së tij, por një spital privat.

 

 

 

Më shumë