Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Protesta të mëdha në Kosovë për Trepçën dhe kundër Jabllanoviç

Lajme të ngjashëm

Më shumë