Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Protesta të mëdha në Kosovë për Trepçën dhe kundër Jabllanoviç

Lajme të ngjashëm

Më shumë