Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

Procedohet 19-vjeçarja në Tiranë, i vodhi paratë nga bankomati një vajze, një tjetër shpallet në kërkim për vjedhje

Lajme të ngjashëm

Policia e Tiranës ka proceduar penalisht  një 19 vjeçare, pasi akuzohet për vjedhje, Shtetasja me iniciale J. H., akuzohet se ka tërhequr një shumë parash në bankomat, me kartën bankare të shtetases R. G., 20 vjeçe.

Një tjetër 19 vjeçare shpallur në kërkim pasi akuzohet se i ka vjedhur telefonin dhe nje shumë parash një 46 vjeԭareje.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë Farkë proceduan penalisht shtetasen J. H., 19 vjeçe, banuese në rrugën “Pjetër Budi”, për veprën penale “Vjedhja”, pasi dyshohet ka tërhequr disa shuma parash në bankomat, me kartën bankare të shtetases R. G., 20 vjeçe. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 kanë referuar materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetases M. L., 19 vjeçe, pasi është konfliktuar fizikisht me shtetasen D. K., 46 vjeçe dhe i ka vjedhur asaj, telefonin dhe një shumë parash. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 proceduan penalisht shtetasin E. Z., 17 vjeç, banues në Kamzë, për veprën penale “Kanosja”, pasi për motive të dobëta, ka kanosur shtetasen L. P., 47 vjeçe” shkruhet në njoftimin e Policisë.

Më shumë