Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
4.6kmh
0 %
Die
21 °
Hën
29 °
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
29 °
E diel, 1 Tetor, 2023

Probleme me shëndetin, Dafina Zeqiri shfaqet me maskë oksigjeni

Lajme të ngjashëm

Angazhini i madh përgjatë verës duket se ka përkeqësuar shëndetin e këngëtares shqiptare, Dafina Zeqiri.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Dafina ka postuar një foto në Instastory ku shihet duke marrë oksigjen.

“Pas në realitet, bronikiti”, shkruan këngëtarja krahas postimit të saj. Kujtojmë që edhe vjet këngëtrja mori një pauzë nga koncertet dhe u kujdes për shkëndetitn e saj, pasi kishte nevojë për pushim.

Bronkiti është inflamacion i bronkeve (rrugëve të mëdha dhe të mesme të frymëmarrjes) në mushkëri që shkakton kollë .Simptomat përfshijnë kollitjen e sputumit, fishkëllima, vështirësi në frymëmarrje dhe dhimbje kraharori . Bronkiti mund të jetë akut ose kronik.

 

Më shumë