Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Princi Leka, “zemër” për Elian e Yllkën

Lajme të ngjashëm

“Vajza më e bukur në botë, mamaja ime e dashur, ikona shqiptare, aktorja mbretëreshë e teatrit dhe e filmit”. Kështu shkruan Elia Zaharia për të ëmën, aktoren Yllka Mujo.

Ajo ka shpërndarë për ndjekësit e saj, një foto të hershme të së ëmës (asokohe fëmijë).

Sigurisht, këtyre fjalëve të ndjera nuk ka mundur mos t’i bashkohej edhe Princi Leka. Ai ka vendosur figurën e zemrës në “instagram” për të shprehur pëlqimin e tij.

Çifti më herët ka njoftuar edhe për dasmën e tyre që pritet të vijë nga shtatori i këtij viti.

Për të madhen Yllka Mujo nuk kemi ç’themi. Elia, na i mori të gjitha fjalët.

 

A.M

Më shumë