Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Prezantueses i ndodh e papritura, merr lajmin e hidhur në mes të emisionit

Lajme të ngjashëm

Prezantueses greke Katerina Karavatou i ndodh e papritura gjatë moderimit të emisionit “Çfarë thua tani” në televizionin Mega.

Ajo ka marrë lajmin e hidhur që nëna e saj ka ndërruar jetë, ndërsa është detyruar të largohet dhe të ndërpresë emisionin.

Por pas një pause të shkurtër, drejtuesit e televizionit morën përsipër që ta përfundojnë atë, duke shkruar:  Jemi kthyer. Katerina jonë për disa arsye personale, serioze, familjare u desh të largohej dhe nuk do të jetë me ne për pjesën tjetër të emisionit. Por ne jemi këtu me ju për të vazhduar rrjedhën normale”.

Më shumë