Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e kufomës: Shihni sendet dhe na informoni

Lajme të ngjashëm

Më shumë