Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Polici i merr fëmijën në qendër të Tiranës prindit dhe bën atë që duhej bërë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Shpesh kemi parë prindër të papërgjegjshëm të cilët ndoshta inkoshientë për rrezikun që u kanoset, mbajnë fëmijët e tyre të mitur në sediljen e përparme.

Një gjë e tillë është kategorikisht e ndaluar me ligj ndaj ky polic në qendër të Tiranës, ndalon makinën. Merr fëmijën nga sedilja e përparme dhe e kalon pas. Sigurisht që drejtuesi nuk ka shpëtuar edhe pa u gjobitur. Video është publikuar nga faqja e Olti Currit.

{mp4}31645{/mp4}

Më shumë