Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Po ktheheshin në atdhe, e pësojnë keq tre shqiptarë, dy nga Kosova

Lajme të ngjashëm

Ishin duke udhëtuar nga Bari i Italisë në drejtim të Shqipërisë, por tre shqiptarëve iu janë sekuestruar shuma të konsidrueshme parash.

Dy kosovarë dhe një shqiptar janë mes 7 udhëtarëve të ndaluar nga autoritetet pasi posedonin shuma parash mbi limitin e lejuar, që është 10,000 euro.

Në total autoritetet italiane kanë sekuestruar 156 mijë euro.

Më shumë