Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Po hapej kanali, gjendet një minë pranë portit të Durrësit

Lajme të ngjashëm

Në këto momente në portin e Durrësit është gjetur një minë.

Bëhet me dije se mina është gjetur gjatë hapjes së një kanali pranë portit.

Menjëherë është rrethuar zona dhe po pritet që të shkojnë ekspertët.

Mina është gjetur nga një banor i zonës i cili menjëherë ka lajmëruar policinë.

Vijon…

Më shumë