Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

“Plas” sherri në Vorë, vëzhguesit zihen me thika

Lajme të ngjashëm

Sherri ka ndodhur jashtë ambjenteve të qendrës së votimit, një shkollë 9-vjeçare.

Disa orë më parë në Elbasan dhe Shëngjin janë shënuar dy ngjarje të përafërta me këtë të Vorës. 

Më shumë