Tirana
scattered clouds
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
31 %
4.6kmh
40 %
Pre
33 °
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 22 Shtator, 2023

Plas sherri me sende të forta në Vlorë, një person plagoset në kokë dhe dërgohet me urgjencë në spital

Lajme të ngjashëm

Një person ka mbetur i plagosur me sende të forta pasditen e sotme në qytetin e Vlorës, pas një sherri mes dy personave në zonën e “Ujit të Ftohtë”.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ndërkohë që i plagosuri është nisur me urgjencë drejt spitalit.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen rrethanave të plota të ngjarjes, ndërkohë që ende nuk bëhet i ditur identiteti i të lënduarit.

“Sot, rreth orës 18:26, në lagjen “Pavarsia”, Vlorë, dyshohet se si pasojë e një konflikti të çastit, është dëmtuar me sende të forta në kokë shtetasi R. D., 59 vjeç, banues në Vlorë, i cili është transportuar në spital për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku vijon puna për zbardhjen dhe dokumentin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e qeverië.

Më shumë