Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Plagosja te “Brryli”, fëmija u sulmua nga pitbulli, i ati qëlloi mbi qenin

Lajme të ngjashëm

Një qen i racës pit-bull ka sulmuar një fëmijë ditën e djeshme  te zona e “Brrylit” në Tiranë, por i ati ka nxjerrë pistoletën dhe ka qëlluar në drejtim të qenit duke e vrarë. Por të shtënat e pistoletës kanë kapur edhe një djalë të ri, duke e plagosur në këmbë. Ai u transportua në spital jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ndodhi në një rrugicë që të çon te Materniteti i Ri në zonën e “Bërrylit” në Tiranë. Pitbilli pa zot iu vërsul fëmijës, ndërsa babai mori armën dhe e qëlloi duke e vrarë atë.

 

 

Më shumë