Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Plagoset me armë gjahu 28-vjeçari, policia arreston autorin (EMRI)

Lajme të ngjashëm

Një person ka mbetur i plagosur me armë gjahu.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gjinaj në rrethin e Hasit.

I lënduar mbeti 28-vjeçari me inicialet A.B, i cili u qëllua me armë gjahu nga Zek Asllanaj 55 vjeç, pas një konflikti për motive pronësie.

28-vjeçari është dërguar në spital, jashtë rrezikut për jetën, ndërsa autori është arrestuar menjëherë dhe iu sekuestrua arma e gjahut.

Më shumë