Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
3.6kmh
40 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
30 °
E martë, 26 Shtator, 2023

Përvjetori i 10-të i dashurisë, çifti i njohur e feston duke u rimartuar

Lajme të ngjashëm

Çifti i njohur, Chrissy Teigen dhe John Legend këtë fundjavë kanë festuar përvetorin e 10-të të martesës së tyre.

Ndryshe nga çfarë mund ta mendoni modelja dhe këngëtari vendosin që përvjetorin e tyre të marteës ta festonin pikërisht atje ku kurorëzuan dashurinë e tyre në 2013, në  liqenin e Komos Itali dhe të rimartoheshin.

Çifti ka kurorëzuar për herë të dytë dashurinë duke rithënë edhe njëherë zotimet e tyre. Ata kanë festuar 10 vjetorin e dashurisë me 4 fëmijët e tyre, të afërmit dhe miqtë e tyre.

Chrissy veshi një fustan mini të bardhë dhe dukej në super formë, ndërsa John veshi një kostum të kaltër. Çifti ishte vazhdimisht i qeshur, ndërsa dashuri mes tyre rritet edhe pse vitet kalojnë.

Më shumë