Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

Përplaset me motoçikletë, plagoset rëndë burri në Shkodër

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në Bardhaj të Shkodrës.

Një person me motoçikletë ka humbur ekuilibrin dhe është përplasur rëndë drejtuesi dhe bashkëshortja e tij.

Mësohet se i plagosuri, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije, është dërguar menjëherë drejt spitalit të Shkodrës, pasi është në gjendje kritike për jetën.

Sakaq, policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Më shumë