Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Përplasen mjetet në aksin Milot-Thumanë, tre të plagosurit nisen me urgjencë drejt Traumës, mes tyre një çift zviceran

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Milot-Thumanë, ku kanë mbetur të lënduar katër persona. Bëhet me dije se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa njëra nga makinat më pas ka dalë jashtë rruge.

Të plagosur kanë mbetur një çift bashkëshortësh zviceran dhe një grua shqiptare.

Të plagosurit janë dërguar për mjekim në spitalin e traumës, ndërkohë grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Më shumë