Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

Përplasen dy automjete në Fushë Krujë, makina përfundon në kanal

Lajme të ngjashëm

Një aksident rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në dale të Fushë Krujës.

Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën dhe njëra prej tyre ka përfunduar jashtë rrugë në një kanal.

Në videon e siguruar nga newsbomb.al duket makina e përmbysur në kanalin anës rrugës.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lenduar si dhe shkaqet e aksidentit.

Më shumë