Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Përplasen dy automjete në Durrës, një viktimë dhe një i plagosur

Lajme të ngjashëm

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në mbikalimin e Fllakës në Durrës. Dy automjetet janë përplasur me njëra-tjetrën, duke shkaktuar vdekjen e një personi.

Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ambulanca, ndërsa nuk dihen ende identitetet e personave të përfshirë në aksident. Mësohet se i plagosur është transportuar drejt spitalit dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit. 

Më shumë