Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
4.6kmh
75 %
Hën
26 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Përmbyset në mes të rrugës furgoni në aksin Pogradec-Qafë Thanë, detajet e para (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Pograde-Qafë Thanë, në afërsi të fshatit Piskupat.

Sipas informacioneve, një furgon me targa AA310 BV është përmbysur në rrugë pasi rrëshqiti dhe humbi kontrollin duke bërë që për disa minuta të rëndohej dhe trafiku.

Nuk ka ende raportime për të lënduar. Polica ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Më shumë