Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Përdhunuan 20-vjeçaren me probleme mendore, lihen në burg dy vëllezërit në Kukës

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Kukësit ka vendosur ‘arrest me burg’ për dy vëllezërit që përdhunuan 20-vjeçaren kosovare, e cila vuan nga problemet mendore.

Mësohet se dy vëllezërit përkatësisht Xh. H., 31 vjeç dhe M. H., 24 vjeç banues në fshatin Lojme të Kukësit, gjatë seancës kanë qëndruar të heshtur dhe nuk kanë folur.

Kujtojmë që ngjarja e rëndë ka ndodhur tri ditë më parë, ku dy vëllezërit  kanë abuzuar me 20-vjeçaren duke përfituar nga problemet e saj.

 

Më shumë