Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Për kë e ka? Kiara ndan foto me Luizin me mesazhin e veçantë

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Kiara Tito mbështet nga jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”, Luizin. Pas daljes nga shtëpia ajo ka postuar  shpesh, duke  treguar se është krenare për rrugëtimin e partnerit të saj.

Mbrëmjen e sotme, ajo ka ndarë një foto me Luizin,  shoqëruar me një mesazh të koduar i cili mesa duket është për komentet negative që ka marrë se fundmi, e ndoshta për të thënë se  lidhja e saj dhe e Luizit është më e fortë se kurrë.

“Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”, shkruan Kiara në foton e postuar në Instastory.

Më shumë