Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
2.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Partia Demokratike në zgjedhje për kreun

Lajme të ngjashëm

Në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike Kryesia vendosi hapjen e procesit zgjedhor dhe mbajtjen e zgjedhjeve për për Kryetarin e PD me datë 29 korrik 2023.

Vendimi u miratua me 17 vota pro, 2 vota kundër dhe 3 abstenime.

Më shumë